top of page

ACM-AVISA

ACM deltar på fritidsmesse hos Polarsirkelen VGS

Godt bemannet og utstyrt med to motorsykler, etablerte ACM en flott stand i vrimleområdet ved PVGS i formiddag. Elevene har vært nysgjerrige, og for mange "hybel-elever" som ikke er bofast i Mo i Rana, er dette deres første møte med roadracingklubben.

Det ble mange spørsmål å besvare for klubbens Renate Jensen, Kenny Karstensen og Bjørn Arne Jensen. Foto: ACM Media

I tråd med ACMs rekrutteringsprosjekt deltar klubben i dag med info-stand på Polarsirkelens årlige fritidsmesse. På grunn av pandemien er det noen år siden sist, og elevenes interesse er derfor ekstra stor.

Klubben håper å via messen møte en bred gruppe av ungdommer, og har som mål å presentere klubbens spennende oppgaver innen sanitet, IT-fag, media og mer mekanisk rettede fag, i tillegg til å møte den motorsportsinteresserte.

Vi kommer tilbake med utvidet reportasje fra fritidsmessa.

Siste innlegg

Se alle

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page